See veebisait kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust. Selle saidi kasutamist jätkates nõustute oma seadmel küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiseid puudutavatele reeglitele.
Broneeri kohe

Mokko Maahotell

Mokko Maahotell  on õige koht lõõgastumiseks  vaikuses ja rahus kaunis ümbruses vooremaastikul ja metsa ääres Kesk-Eestis. Asume Jõgevamaal "Kevades" kuulsakskirjutatud  Palamuse alevi  külje all, Tartust 45 km ja Tallinnast 170 km. Meie kõikidel tubadel  kuues erinevas  hoones  on ilusa vaatega ja aiamööbliga rõdud või terrassid, kus saavad külalised nautida privaatsust.

Meil pakume majutuseks erinevaid maju: peamaja kahe 2in standardtoa ja kahe avara stuudiokorteriga ( môlemad kuni neljale külalisele);  eraldiasuv puhkemaja (keldrimaja) paarile või perele; vana renoveeritud puumaja (vana aidamaja), kus on kaks magamistuba, sobib perele või kahele paarile; kuus  2 in standardtuba igaüks oma sissepääsu ja terrassiga uues aidamajas; veidi eraldi paiknev  saunamaja tiigi ääres, mis sobib paarile või perele. Kõik need majad paiknevad meie iluaias suurte puude all.

Kui reisite koos  sõprade või mitme perega, siis soovitame teil broneerida terve peamaja kahe stuudiokorteri ja kahe  2in toaga (13-14 inimesele) üksnes oma  seltskonnale. Sel juhul  saate kasutada salongi alumisel korrusel ja kööki.

Igas toas on  televiisor ja istumisnurk,   tualetitarbed ja föön. Kogu territooriumil  on tasuta WiFi-ühendus.

Hommikusööki pakume peamaja söögisaalis. Lounge on avatud kõigile külalistele. Kohviautomaat ja joogivesi on kättesaadavad 24 h.

Vaba aega saavad külalised veeta vabas looduses: kõndida 2,5 km pikkusel matkarajal talu metsas,  sõita  jalgrattaga ümbruskonnas, püüda kala lähedal asuvas  Kuremaa  järves, saunatada tiigiäärses saunakojas. Kõikidele külalistele on  olemas omaette grillimise võimalus. 

Ettevõtetele, huvialalaagritele ja vaba aega koos veetvatele seltskondadele pakume  võimalust korraldada konverentse, koolitusi, laagreid ja koosolekuid kuni 30 osalejale koos majutuse ja täistoitlustusega. Pidusid ja bankette  mahub pidama kuni 100 inimest. Palun küsige meie pakkumist!

Meie koht on atraktiivne pulmade korraldamiseks. Meie ilusas aias on korraldatud ka pidulikke  abielu sõlmimise tseremooniaid. Palun küsige meie pakkumist!

Palun tähelepanu - kuna booking.com kaudu tehtud koduleht ei võimalda tubade kirjeldust pealehel parandada, siis annan teada, et kahe magamistoaga apartement EI OLE vana küün vaid renoveeritud vana kahe kambriga aidamaja.